27 Eylül 2021 Pazartesi 07:38

Bilgi ve Sipariş Hattı

0541 374 18 28
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme
  • Geri İade Garantisi
  • 256 Bit SSL Sertifikası
0

Alışveriş Sepetiniz

Sepet boş

Direksiyon Seti

Son yılların vazgeçilmezi olan oyunlar, artık teknolojinin gelişmesiyle birlikte arttırılmış gerçekliklerle oynanmaya başlandı. Bu şekilde oyundan alınan zevk artmaya ve oynanan oyunda kurulan hakimiyet yükselmeye başladı. Artık birçok insan bunun için, oynamak istedikleri oyuna göre kendilerine sunulan arttırılmış gerçekliği tercih ediyorlar. Oyun kategorisinde, yüzlerce türe sahip olan bu alanda hız tutkunları için araba yarışı oyunları revaçta. Bu talebi göz önünde bulunduran geliştiriciler ise, oyunculara her geçen gün daha iyisini sunmak için çalışıyor. Eğer siz de oynadığınız araba yarışı oyunundan aldığınız zevki katlamak ve o anı daha iyi hissetmek istiyorsanız, direksiyon seti edinmelisiniz. Edineceğiniz kaliteli bir direksiyon setiyle, oyunda geçirdiğiniz vakti kaliteli harcayın ve aldığınız hazzı daha da arttırın.

Direksiyon seti, size oynadığınız yarış oyunu için tam bir hakimiyet sağlayacak. Sahip olduğu direksiyon, pedal konsolu ve vitesle birlikte sizi tam olarak bir arabanın içindeymiş gibi hissettirecek. Arabanızın yönünü, klavyenizdeki küçük yön tuşlarıyla değil, direksiyonla birlikte ayarlayın. Debriyaj, fren ve gaz pedallarıyla, arabanızın hızına ve nerede durması gerekeceğine karar verin. Vites ile birlikte arabanızın hangi hızda devam edeceğine siz karar verin. Ve bunları yaparken klavyenizin basit tuşlarını değil, bir arabanın ekipmanlarını kullanın. Sanki gerçekten o yarıştaymışsınız gibi hissedeceksiniz. Direksiyon seti size evinizden böyle bir zevki yaşatacak.

Direksiyon seti artık birçok yarış oyununa uyum sağlayabilir. Piyasada birçok markanın direksiyon seti ürettiğine şahit olabilirsiniz. Çünkü insanlar artık oynadıkları oyundan tam bir doyum almak ve sanal olarak değil, gerçekmiş gibi hissetmek istiyor. Markalar da bunu göz önünde bulundurarak, üretimlerini bu şekilde sürdürüyorlar. Bu yüzden hız tutkunlarının yarış oyunu başındaki tercihi direksiyon seti oluyor. Aynı zamanda oyuncuların direksiyon setiyle birlikte artan oyun hakimiyeti sayesinde, birincilik çok daha ulaşılabilir bir hedef oluyor. Hatta, direksiyon seti kullanan oyuncular için birincilik çocuk oyuncağı. Eğer siz de, oynadığınız oyunla kaliteli vakit geçirmek, oyuna hakim olmak ve aldığınız zevki katlayarak arttırmak istiyorsanız, sahip olacağınız bir direksiyon seti sizin için en doğrusu olacak.


Bu makale 1506 kez okundu.

%100 Orijinal
Ürün Garantisi
TIKLA ARA

BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI

0541 374 18 28