27 Eylül 2021 Pazartesi 06:19

Bilgi ve Sipariş Hattı

0541 374 18 28
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme
  • Geri İade Garantisi
  • 256 Bit SSL Sertifikası
0

Alışveriş Sepetiniz

Sepet boş

Logitech G29

Son zamanlarda revaçta olan oyunlar, hız tutkunları için onlarca araba yarışı seçeneğini oyunculara sunuyor. Oyuncular, bu konuda seçici olup en kaliteli yarış oyununu oynamayı tercih etse de, bu oyunlardan aldıkları zevki en yüksek seviyeye çıkarmaya çalışırlar, ki gerçek bir yarış deneyimi edinmiş olsunlar. Ve gerçek bir oyun deneyimi için birçoğu direksiyon seti kullanır.

Eğer siz de gerçek bir yarış deneyimi istiyorsanız, sizin de tercihiniz bir direksiyon seti olmalı. Sahip olacağınız direksiyon seti sizi oyunun içine alır, oyunla birlikte geçireceğiniz vakti kaliteli kılar. Direksiyon seti ile birlikte sağlayacağınız hakimiyet sayesinde, bitiş çizgilerini ilk geçen siz olacaksınız. Ve tabii ki bunların hepsine sahip olmak için, sadece kaliteli bir direksiyon setine ihtiyacınız var. Sizin bu ihtiyacınızı karşılayacak en kaliteli direksiyon setlerinden bir tanesi olan Logitech g29, sizi yarışın içine çekmeye geliyor.

Logitech g29 direksiyon seti ile birlikte yarıştan aldığınız zevki katlayın. Kontrol tuşları ulaşabileceğiniz en rahat yere, direksiyonun ortasına konumlandırılmıştır. Bu sayede gözlerinizi yoldan ayırmadan rahatlıkla kontrolü sağlayabileceksiniz. Playstation 3, Playstation 4 ve bilgisayarınız için uyumlu olan bu direksiyon, sizi yarışın içine alıp, tam boyutlu bir gerçeklik yaşatacak. Vites büyütmeniz ve küçültmeniz gereken yerlerde sizi uyaran LED'ler sayesinde, oyuna tam bir hakimiyet sağlayacaksınız. Güç geri bildirimi sayesinde, tam olarak aracınızı nasıl yönlendirebileceğiniz konusunda uyarı alır ve ona göre hareket edersiniz.

Yol değişimlerinde ve keskin virajlarda, çukurlarda sizi uyaracak olan bu geri bildirim sayesinde, oyunu tam olarak hissedebilirsiniz. Paslanmaz metal gövdesi ve elde dikilmiş derisiyle birlikte size gerçek bir direksiyon kadar kaliteli bir hizmet sunar. Hatta sıradan bir direksiyondan çok daha kalitelisini! Logitech g29 direksiyonu, 900 derecelik dönme açısıyla sizi gerçek bir aracın içinde hissettiriyor. 900 derece direksiyonunuzun 2,5 kez dönebileceği anlamına geliyor.

Bu sıradan bir araç direksiyonunun dönme derecesiyle tamamen aynı. Direksiyon şeridiyle birlikte, direksiyonunuzun hangi yönü gösterdiğini anlayarak, sahip olduğunuz hakimiyeti arttırın. Bir kere Logitech g29 ile oynadıktan sonra, artık basit klavye tuşlarını bir daha asla kullanmak istemeyeceksiniz.


Bu makale 2063 kez okundu.

%100 Orijinal
Ürün Garantisi
TIKLA ARA

BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI

0541 374 18 28