27 Eylül 2021 Pazartesi 06:12

Bilgi ve Sipariş Hattı

0541 374 18 28
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme
  • Geri İade Garantisi
  • 256 Bit SSL Sertifikası
0

Alışveriş Sepetiniz

Sepet boş

Thurusmaster T300

Yarış oyunları ile yaşayan insanlar oyunlardan maksimum zevk almak için ellerinden gelen her şeyi yapmaktadırlar. Ancak bir çok kişinin yarış oyunlarının playstation kontrollerinden ya da klavyeden oynamanın gerçekten de zevk vermediğini savunmaktadır. Bu düşünceyi savunanlar için mükemmel bir tavsiyemiz var.

Gerçekçi boyutlandırma ile 28 cm çapındaki direksiyon ile gerçekçi bir deneyime ne dersiniz. Bir çok insanın bu ürünlerde hassaslığın en önemli unsur olduğunu bilir. Kusursuz hassasiyet ve ulta force feedback etkisi ile gerçek bir yarış etkisi hissetmek artık o kadar zor değil. Direksiyonun ileri düzeyde sessizliği ve hassasiyeti ile aracın oyun içinde ki tepkimelerini avuçlarınızın içinde hissetmek unutulmaz bir tecrübe olacaktır.

Gerçekçilik hissini arttırmak için sistemdeki en büyük eklenti olan force Feedback sistemi 1.2 kg tepkime gücüne sahiptir. Oyuncuların ihtiyacı olan en iyi performans, düşük cogging, yumuşak hissetme ve duygu, ileri düzey doğruluk, hassasiyet force feedback ve alan odaklı kontrol bir araya gelerek bu direksiyonu oluşturdu.

Çift kemerli sistem ile sürtünme optimizasyonu arttırıldı. Piyasadaki diğer ürünlere nispeten uzun ömürlüdür ve zaman geçtikçe hassasiyetin azalmaması için geliştirilen HallEfect teknolojisi kullanılmaktadır. Kullanıcıların isteğine göre ayarlanabilen 1080°-270° dereceye kadar hassasiyet ayarı birçok kullanıcıya hitap etmektedir. Bir çok yarış oyunu tutkunu uzun süre yarış oyunlarından sıkılmamak için ve bu oyunları daha gerçekçi oynayabilmek için bu sistemleri tercih etmektedir.

Gaz ve fren pedalları ve bu pedalların oyun içindeki arazi şartlarına göre tepkimesi, direksiyon hassasiyeti ve aynı özellikle aracın hareketlerine göre direksiyonunda geri tepkime vermesi (force feedback) ile bu oyunlardan ileri seviye haz almaktadırlar. Yarış oyunu tutkunu olmayan bir çok kişinin bile bu özelliklerle yarış oyunlarına olan tutkuları artmış ve yarış oyunlarını özelliklede tır simülasyon oyunlarında bu eklentiler ile özellikleri son seviyeye kadar kullanmak ve oyunlardan alınabilecek maksimum zevki almayı hedeflemişlerdir


Bu makale 1330 kez okundu.

%100 Orijinal
Ürün Garantisi
TIKLA ARA

BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI

0541 374 18 28