26 Ekim 2021 Salı 10:46

Bilgi ve Sipariş Hattı

0541 374 18 28
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme
  • Geri İade Garantisi
  • 256 Bit SSL Sertifikası
0

Alışveriş Sepetiniz

Sepet boş

Katlanabilir Direksiyon Standı

Bir bilgisayar oyun konsolundan neler beklersiniz, sağlam olması mı, yoksa kolay taşınabilmesi mi, ya da fiyatı mı? Herhangi birinden taviz vermeden her birine sahip olacağınız ürünümüz sitemizde beğeninize sunulmuştur. Katlanabilme özelliği diğer özelliklerinin yanı sıra belki de en çok mutlu edecek yanı.

Yazın tatile gideceksiniz ama çocuğunuz ısrarla direksiyon oyununu da getirmenizi istiyor. Araç bagajında da çok küçük bir yeriniz kaldı. Ne yapacaksınız mecburen diğer önemli eşyalardan bazılarını bırakarak fedakârlık mı yapacaksınız yoksa çocuğunuza kızıp susturarak direksiyonu evde mi bırakacaksınız. Hiç birini yapmayacaksınız. Çünkü katlanabilme özelliği sayesinde çok dar bir alana bile rahatça yerleşebilen ve ergonomik yapıda olan katlanabilir direksiyonu siz de çok seveceksiniz. Ani hareketleri bile çok rahat yapabileceğiniz ve gerçeğini aratmayan direksiyonumuz tamamen cebinizin dostudur. Kargonun ücretsiz olması bile yaklaşık 70 TL nin cebinizde kalacağı anlamına geliyor.

Her yere taşınabilmesi için portatif şekilde üretilen direksiyonun kurulumu da çok basittir ve bilgisayar ve her türlü konsol ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Malzemesi dayanıklı olarak üretilmiş olup herhangi bir şekilde eğrilme ya da kırılma yapmaz. Ürünlerimizin her biri firmamızın garantisi kapsamındadır. Dayanıklı malzemeden üretilmesi sayesinde kesinlikle aşınmaz ve oyun keyfinizi yarıda bırakmaz. Yere sabitlediğiniz anda esneme yapmaması da ayrı bir keyif.

Ayrıca 6 taksit ile ödeme fırsatını sizlere sunduğumuz katlanabilir direksiyonu bu güne kadar oynadığınız oyunlar ve konsolları ile karıştırmayın. Boyunuza göre ayarlanabilen direksiyon setimiz tam anlamıyla size sanal gerçekliği yaşatacaktır. Yetkisiz bir yerden almış olduğunuz direksiyon setinde yükseklik ayarı zamanla aşınabilir, alüminyumdan yapıldı ise kısa zamanda deforme olarak eğilebilir, pedallar yeterince basmayarak tüm eğlencenizi kâbusa dönüştürebilir.

Bunlarla karşılaşmamak için firmamızı tercih etmelisiniz. Dünyada bilinen adı game stand pro`dur. PC ve diğer konsollarla uyumlu olarak çalışmaktadır ve kesinlikle sizlerin ve çocuklarınızın baş tacı olmaya gelmektedir. Ben de almak istiyorum, çocuğum karnesini çok iyi getirdi bunu hak etti diyorsanız 0212 909 1474 numaralı telefonumuzdan arayarak siz de katlanabilir direksiyonu satın alabilirsiniz. Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında olan tüm haklarınızı almış olduğunuz ürünlerimizde kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz firmamızın garantisi kapsamında olup başka yerlerde olduğu gibi eksik garantili vermemekteyiz, garanti süresi ürünü teslim almanız ile başlamaktadır.

Tamamen çelikten yapılmış ürünümüz yerinde sabit kalma özelliğine de sahip olduğu için evinizde bulunan küçük çocuklarınızın üzerine devrilme gibi durumlara sebebiyet vermeyecektir. Bu nedenle güvenli bir şekilde evinizde bulundurabilirsiniz. Sanal oyunları, gerçeğe çeviriyoruz. Kaliteyi ucuz bir şekilde ayağınıza getiriyoruz. Farklı yerlerden almaya çalışarak çocuğunuzun hayatını tehlikeye atmayınız. Ucuz malzeme ile ve merdiven altı şekilde imal edilen ürünler her an devrilebilirler. Güvenlik ve kalite için Katlanabilir direksiyon ihtiyacınızı firmamızdan karşılamalısınız.


Bu makale 14475 kez okundu.

%100 Orijinal
Ürün Garantisi
TIKLA ARA

BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI

0541 374 18 28