26 Ekim 2021 Salı 11:54

Bilgi ve Sipariş Hattı

0541 374 18 28
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme
  • Geri İade Garantisi
  • 256 Bit SSL Sertifikası
0

Alışveriş Sepetiniz

Sepet boş

Oyun Direksiyon Standı

Bir çocuğun psikolojik olarak sağlıklı bir şekilde gelişmesinin en iyi yardımcılarından biri elbette oyun oynamasıdır. Geçmiş zamanlarda sokaktan gelmeyen çocuklarımız çağımızda evden çıkmaz hale geldiler. Hal böyle olunca evde güvenli bir şekilde oynaması ve aynı zamanda gelişimini de olması gerektiği gibi tamamlaması amacımız halini aldı o arada fark etmeden bir alışkanlık daha edindik. Başlarda ben çocuk muyum dediğimiz oyunların başından bizde kalkmaz olduk.

Kötü mü oldu hayır tam aksine çok da güzel oldu hem çocuklarımız ile yeterince vakit geçirme hem de yaşayamadığımız çocukluğumuza tekrar kavuşma fırsatı bulduk. Sanal oyunlara mesafeli baktığımız için bu güne kadar uzak durduk. Oyun direksiyonu, tenis raketi vs şeklinde gerçeğini aratmayacak kadar sahici dijital oyuncaklar ön yargımızı tarumar etti. Ancak birilerinin de bu teknolojiyi sizlere getirmesi gerekiyordu. Buna talip olduk ve sorumluluğumuzun gelecek nesiller için ne kadar değerli olduğunun farkında idik. Teknoloji sayesinde dünya o kadar küçüldü ki üretilen her ürün, icat edilen her oyuncak saniyesinde tüm ülkelere yayıldı.

Çocuklarımız gördükleri oyuncakları deneyebilmek için geçmişte yıllarca bekliyorlardı ancak artık buna gerek kalmayacak. Yarınlarımızın ufkunun gelişmesi yeni şeyleri keşfetme ve test etme ile çok yakından alakalı. Vitiligo.com.tr adresimiz bugüne kadar hep çocuklarımıza bu fırsatı verme konusunda sayısız adım attı ve önemli geri dönüşümler aldı. Bu kez oyun direksiyonu ile sizlerleyiz. Firmamız yenilikçi anlayışı ile hiçbir zaman çağın gerisinde kalmadı.

Her seferinde ülkemizin insanı bilsin, oynasın, görsün düşüncesi ile hareket etti. Simülasyon oyunlarının vazgeçilmesi oyun aparatları son zamanlarda nerede ise tüm oyunlarla entegre olur hale geldi. Sıkıcı oyunlar konsollar sayesinde yerini keyifli mücadelelere bıraktı. Yurt dışından belli meblağın üzerinde olan oyun malzemelerini getirmek bireysel müşteriler için çok zor şartlara bağlanmıştır. Gümrük vergileri, idari prosedürler bıkkınlık seviyesine getirene kadar sizleri uğraştırmaktadır. Ancak tüm bunlardan sizi çekip alıyoruz. Deneyimli ekimiz yılların getirdiği tecrübe ve itibar ile kolay bir şekilde prosedürleri hallederek, dünya ile aynı anda sizin de oyun direksiyonunu denemenizi sağlıyor. Bu ürünümüz tam size ve çocuğunuza göre. Kategoriye sizi de katıyoruz çünkü iddia ediyoruz başlayınca bırakamayacaksınız.

Her yere taşınabilmesi için portatif şekilde üretilen direksiyonun kurulumu da çok basit bilgisayar ve her türlü konsol ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Malzemesi dayanıklı olarak üretilmiş olup herhangi bir şekilde eğrilme ya da kırılma yapmaz. Ürünlerimizin her biri firmamızın garantisi kapsamındadır. Herhangi bir şekilde kargo ücreti ödemenizin de gerekmediği siparişlerinizde ayrıca 6 taksit fırsatını sizlere sunmaktayız. Bu güne kadar oynadığınız oyunları ve konsolları unutun. Boyunuza göre ayarlanabilen direksiyon setimiz tam anlamıyla size sanal gerçekliği yaşatacaktır. Oyun direksiyonunu sitemizden satın alıp denemez miydiniz?


Bu makale 28240 kez okundu.

%100 Orijinal
Ürün Garantisi
TIKLA ARA

BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI

0541 374 18 28