26 Ekim 2021 Salı 11:49

Bilgi ve Sipariş Hattı

0541 374 18 28
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme
  • Geri İade Garantisi
  • 256 Bit SSL Sertifikası
0

Alışveriş Sepetiniz

Sepet boş

Uygun Fiyata Direksiyon Standı

Aldığınız oyuncaklara onlarca para ödemekten sıkılmadınız mı ya da aldığınız ürünün hemen bozulması keyfinizi kaçırmadı mı? Eminiz kaçırmıştır. Buna çözüm olmak için geliyoruz. Kaliteli ürünü hem ucuz fiyata hem de sağlam ve portatif olma özellikleri ile birlikte sizlere sunuyoruz. Bugüne kadar gördüğünüz birçok üründe mecburen bazı özelliklerinden taviz vermek zorunda kalmış olabilirsiniz. Aldığınız ürün ucuzdur ama kalitesizdir, kalitelidir ancak aşırı derecede pahalıdır ya da kaliteli ve ucuzdur ancak çocuğunuzun sağlığı açısından zararlı olabilir.

Firmamız yılların getirdiği tecrübe ve başarı ile sizi mağdur etmeyecek tüm çözümleri sizler için üretti. Hiçbir özelliğinden taviz vermeden hem kaliteli hem de uygun fiyata direksiyon standı almak için doğru yerdesiniz. Katlanabilme özelliği sayesinde evinizde yer kaplamadan durabilmektedir. Dilediğiniz zaman çıkartarak kurabilir, dilediğiniz zaman tek başınıza katlayarak kaldırabilirsiniz. Stant direksiyondan ayrılabilir şekilde dizayn edilmiştir. Bu sayede sadece direksiyon ve vitesi bilgisayar masanıza sabitleyerek kendi koltuğunuzda da oynayabilirsiniz. Direksiyon standımız tamamen kaliteli malzemeden üretilmiş olup herhangi bir şekilde eğilme ya da deforme özelliği göstermemektedir.

Çoğu zaman alınan direksiyon stantlarının eğrildiği ya da özelliğini yitirerek ayarlarının bozulduğunu duymaktayız. Birçok firma da ürünü sattıktan sonra müşteri ile iletişimi kesmekte ve ulaşılmaz olmaktadır. Amaçları kalitesiz ürünlerinin zararını tamamen müşteriye yüklemek. Bu nedenle bu tarz firmalardan uzak durmak gerekir.

Uygun fiyata direksiyon standı alayım derken cebinizdeki paranın boşa gitmesini izlemeyin. Firmamız satmış olduğu ürünlerin tamamını garanti kapsamına almakta ve sitemizde bulunan numaramızı aramanız durumunda 7 gün 24 saat servis hizmetini ayağınıza kadar getirmektedir. Mevzuatın getirmiş olduğu tüm düzenlemelere, firmamızca titizlikle uyulmakta ve çoğu zaman müşteri hatası olan ufak arızalar konusunda bile teknik destek verilmektedir. Garanti süresi ürünün size teslimi ile başlar. Bazı firmalar aldığı ürünü kendisine geliş tarihinden itibaren garantili sayarak kısa vadede satamadığı ürünlerin nerede ise tamamını garantisiz olarak teslim etmektedir.

Tamamen çelikten yapılmış ürünümüz yerinde sabit kalma özelliğine de sahip olduğu için evinizde bulunan küçük çocuklarınızın üzerine devrilme gibi durumlara sebebiyet vermeyecektir. Uygun fiyata direksiyon standı hizmetimizi satın alarak güvenli bir şekilde evinizde bulundurabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra 6 taksitte ödeme imkânınız sayesinde herhangi bir ödeme güçlüğü çekmeden satın alabileceksiniz. Torununuzun karne sevincine ortak olmak, çocuğunuzun mutluluğunu paylaşmak için hizmet veriyoruz. Biliyoruz ki en karlı yatırım geleceğimize, çocuklarımıza yapılan yatırım.

Yatırım aracımız ve kaynağımız ise tamamen sevgi. Bilgisayarınız ve tüm konsollarınız ile uyumlu olarak çalışabilen bu ürünü dilerseniz kapıda kredi kartı ile ya da nakit ödeme veya sitemizde kredi kartı ile ödeme imkânınız bulunmaktadır. Aklınıza takılan tüm sorularınız için 0212 909 1474 numaralı telefonumuzdan arayın ve hemen uygun fiyata direksiyon standına siz de sahip olun.


Bu makale 15531 kez okundu.

%100 Orijinal
Ürün Garantisi
TIKLA ARA

BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI

0541 374 18 28